kubota_sm
albomarine_logo
albogenset_blck_mbl_b
albogenset_blck_standart

Kendimize Yüklediğimiz

MİSYONUMUZ

1957 Yılında, Oktay Demirağ tarafından İstanbul’da kurulan, Türk otomotiv sanayisinin geçmişinde önemli bir yer tutan Altınboğa bugünde; Türkiye’de jeneratör, endüstriyel ekipman ve iş makinaları sektörlerinin Orijinal Ekipman üreticilerine Kubota marka dizel motorları birçok açıdan en uygun çözüm olarak sunmaya devam etmektedir. 

Altınboğa, Kubota’nın “Şirketlerin devamını toplumlar sağlar” felsefesi ve “İnsan ve Çevre için” sloganı ile iki şirketinde varlık sebeplerinin aynı olmasının bir sonucu olarak aynı vizyon ve misyonla, ekip ruhu içindeki çalışanları ve paydaşları ile Kubota’nın Türkiye’nin de ileri gitmesine katkı sağlamasında rol oynamaya devam edecektir.

SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZ

Altınboğa Makina okul – sanayi işbirliği ile İstanbul Modeli projesi kapsamında, Bağcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde hizmet vermek üzere Kubota Motor Eğitim Laboratuvarı’nı kurdu.

Kubota motorlarının Türkiye distribütörü Altınboğa Makina, Okul-Sanayi İşbirliği İstanbul Modeli projesi kapsamında Bağcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde hizmete giren Kubota Motor Eğitim Laboratuvarı’nın açılışını gerçekleştirdi. Laboratuvar, öğrencilerin teknik eğitimlerine önemli bir destek sağlayacak.